MİSAFİR- BEKLEME KOLTUKLARI 

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
MELODY LOBİ MİSAFİR KOLTUĞU - MELODY LOBİ MİSAFİR KOLTUĞU - (1) %26
MELODY LOBİ MİSAFİR KOLTUĞU
12.370,00 TL KDV
9.153,80 TL KDV
ZEUS LOBİ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - ZEUS LOBİ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %26
ZEUS LOBİ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
18.310,00 TL KDV
13.549,40 TL KDV
LUMİ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - LUMİ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
LUMİ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
7.060,00 TL KDV
5.648,00 TL KDV
PUNTO EKO MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU II - PUNTO EKO MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU II - (1) %23
PUNTO EKO MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU II
3.250,00 TL KDV
2.495,00 TL KDV
SANTA CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - %10
SANTA CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
11.000,00 TL KDV
9.900,00 TL KDV
MURANO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - %10
MURANO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
10.000,00 TL KDV
9.000,00 TL KDV
OTTO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - OTTO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %10
OTTO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
4.700,00 TL KDV
4.230,00 TL KDV
TEKNO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - TEKNO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %10
TEKNO CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
6.250,00 TL KDV
5.625,00 TL KDV
SPRİNG CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - SPRİNG CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %10
SPRİNG CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
6.300,00 TL KDV
5.670,00 TL KDV
MOON CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - MOON CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %10
MOON CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
5.800,00 TL KDV
5.220,00 TL KDV
ARYA CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - %10
ARYA CAS MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
10.100,00 TL KDV
9.090,00 TL KDV
U AYAKLI LİNE F FRST MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - %35
U AYAKLI LİNE F FRST MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
6.589,00 TL KDV
4.299,00 TL KDV
ZEYREK MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - ZEYREK MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
ZEYREK MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
3.990,00 TL KDV
3.192,00 TL KDV
ZETA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - ZETA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
ZETA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
2.580,00 TL KDV
2.064,00 TL KDV
YONCA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - YONCA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
YONCA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
2.720,00 TL KDV
2.176,00 TL KDV
YILDIZ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - YILDIZ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
YILDIZ MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
2.530,00 TL KDV
2.024,00 TL KDV
VİVA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - VİVA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
VİVA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
6.550,00 TL KDV
5.240,00 TL KDV
VİSTA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - VİSTA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
VİSTA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
8.600,00 TL KDV
6.880,00 TL KDV
VİGOR MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - VİGOR MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
VİGOR MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
7.830,00 TL KDV
6.264,00 TL KDV
VEGA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - VEGA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
VEGA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
3.790,00 TL KDV
3.032,00 TL KDV
TOLEX MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - TOLEX MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
TOLEX MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
4.450,00 TL KDV
3.560,00 TL KDV
TEMPO MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - TEMPO MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %25
TEMPO MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
5.700,00 TL KDV
4.275,00 TL KDV
TEKNA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - TEKNA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
TEKNA MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
3.210,00 TL KDV
2.568,00 TL KDV
SMART MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - SMART MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU - (1) %20
SMART MİSAFİR BEKLEME KOLTUĞU
4.100,00 TL KDV
3.280,00 TL KDV
Toplam 111 ürün bulunmaktadır.

Lobi ve bekleme alanları, güçlü ambiyansıyla konuk ve ziyaretçilerin konforlu hissedecekleri dinlenme ve bekleme yerleridir. Lobi ve bekleme salonları tasarlanırken ortamın geniş ve ferah olması kadar kullanılan mobilya çeşitleri de oldukça önemlidir. Farklı kurum ve işletmelerde, konukların zaman geçirebileceği lobi gibi özel alanlar bulunur. Hastaneler, ofisler, havaalanları ve birçok mekânda konuklar için dinlenme alanları vardır. Bekleme koltuğu çeşitleri, işletmeler ve özel klinikler gibi pek çok ofis ortamında kullanılan mobilyalardır. Farklı renklere sahip sandalyeler, konukların oturabileceği alanı güzelleştirmek için kullanılabilir. Canlı, pastel, açık ve koyu gibi çeşitli renklere sahip mobilya grupları ihtiyaca göre seçilebilir. Aynı zamanda vintage, modern ve klasik gibi farklı tarzlarda mobilya modelleri bulunmaktadır. Bu mobilya çeşitleri, hizmet sektöründe geniş bir kullanıma sahiptir. Ayrıca randevu veya toplantı gecikmeleri nedeniyle konuklarınız uzun süreler boyunca bekleyebilir. Konforlu misafir bekleme koltukları, konuklarınızın yorgun hissetmemesini sağlar ve onları rahat bir ortamda ağırlamanıza olanak tanır. Bu da konuklarınızın kendilerini değerli hissetmelerini sağlar. Mekân ve mobilya çeşitlerinin geniş bir ürün yelpazesi ile tasarlanabilmesi, işletmenizin temel dekorasyonuna uyum sağlar. Şık ve zarif görünümlü lobi bekleme grupları, kaliteli kumaşlardan üretilir. Zengin renk pigmentlerinin kumaş katmanlarına işlenmesi sonucunda modern ve şık lobi koltukları tasarlanır. Deri veya kumaş olarak tasarlanan bu oturma gruplarında uzun yıllar kullanıma karşı renklerinde sararma ve solma olmadan kumaş renginin korunması mümkün olabilir. Atmaca Ofis olarak sizlere sunduğumuz lobi ve bekleme grubu çeşitleri arasında koleksiyonel ürünlerden veya tekli modellerden tercih edebilirsiniz. Bekleme salonu koltuğu grupları, işletmenizin dekorasyonu ve kullanım amacı açısından önemlidir. Şirket mobilya ürünleri tasarımında yüksek kaliteli kumaşlar kullanılır. Sandalye tasarımı için seçilen özel kumaşlar, leke ve toz tutmamadan uzun süre konforlu kullanımı mümkün kılar. Lobi ve bekleme salonları için tasarlanan mobilya grubunun dayanıklı yapısı, kiri belirtmez ve bu kumaşlar kolaylıkla temizlenebilir, yıllar boyunca rahatça kullanılabilir. Bekleme koltuğu modelleri, ekonomik açıdan tasarruf sağlamak için dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Bu modellerin özellikleri arasında oturum yumuşaklığı, iç sünger yapısı, sırt tipi, kol desteği ve ayak malzemesi gibi farklılıklar bulunabilir.

Rahat ve Şık Lobi Bekleme Salonu Grupları

Lobi ve bekleme alanlarının düzenlenmesi için dekorasyonunda dikkate alınması gereken unsurlar, misafirlerin rahat ve hoş bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Rahat ve şık bekleme grupları, konuklarına konforlu bir deneyim sunar. Kaliteli mobilya ve kumaş seçimleri, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir ürünlerin tercih edilmesi açısından önemlidir. Lobi ve bekleme alanları misafirlerinizin ilk izlenimi aldığı yerlerdir. Bu nedenle, ambiyans, konfor ve estetik açıdan özenli bir şekilde tasarlanmaları gerekir. Bekleme odası koltukları farklı renk ve boyut seçenekleriyle sunulur. Sabit ayaklı ürünler, yerinden oynamamaları için tasarlanmıştır ve yoğun misafiri olan işletmelerde tercih edilebilir. Tekerlekli lobi ve bekleme salonu oturma grubu modelleri ise kolaylıkla hareket ettirilebilir ve ofisler veya toplantı odaları gibi alanlarda kullanışlıdır. Tekerlekli sandalyeler, çalışırken küçük ihtiyaçlarınızı karşılamak için yerinizden kalkmanızı gerektirmez ve odaklanmanıza yardımcı olur. Ahşap malzemeli mobilya grupları, şık görünümleri ve sağlam yapılarıyla iş yerleri, idari birimler ve çalışma odaları için tercih edilebilirken, metal ve profil tasarımlı gruplar hastane, sağlık klinikleri, kütüphane ve toplu taşıma alanlarında yaygın olarak kullanılır. Tekli, ikili ve çoklu modeller arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Tekli bekleme koltukları, bireysel görüşmelerin gerçekleştiği işletmelerde tercih edilirken, ikili ve çoklu sandalye grupları yoğunluğun yaşandığı mekanlarda akıllı çözümler sunar. Bekleme koltuklarının ölçüleri de bekleme odasının genişliği açısından oldukça önemlidir. Dar mekanlar için minimal tasarımlı ürünler tercih edilirken, duvar boyu uzun ve geniş alanlarda lobi koltukları seçilirken daha fazla seçenek mevcuttur. Bekleme koltuğu seçerken, bol yastıklı, mindersiz, eğimli veya yüksek sırtlı gibi özelliklere göre seçim yapabilirsiniz. Her detay düşünülerek tasarlanmış ürünler arasından kişisel beğeni ve ofis ortamınız için tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Lobi ve bekleme gruplarında bazı modeller dahili orta sehpa içerebilir, böylece ekstra bir sehpa ihtiyacı da ortadan kalkar. Bekleme odası koltukları, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak renk, boyut ve özellik seçenekleri sunar. Sabit veya tekerlekli modeller arasından tercih yapabilir, ahşap veya metal tasarımları seçebilirsiniz. Bekleme koltuklarının ölçüleri ve tasarımı, mekanınızın alanına ve stilinize uygun olmalıdır.

Lobi ve Bekleme Grubu Fiyatları

Büro bekleme koltukları satın alırken ofisin genişliği dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Mobilyaların ve aksesuarların ölçüleri, ofis alanını verimli bir şekilde kullanmaya yardımcı olur. Sandalyelerin rahat olması, müşteriler için önemli bir etkendir. Misafir salonunun atmosferi, misafirlerin aldığı hizmet üzerinde de etkili olabilir. Rahatsızlık veren ve bel ağrısına neden olan sandalyeler, ofisiniz hakkında olumsuz bir izlenim bırakabilir. Aynı şekilde, misafirler için ayrılan alan, onları karşılamak için önemli bir alan olarak kabul edildiğinde, mobilyaların konforu da önemlidir. Yüksek kaliteli ofis misafir sandalyeleri, ihtiyaçları karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanır. Bu sandalyeler, daha hafif bir yapıya sahiptir ve kolayca hareket ettirilebilir. Bu da ofis içinde değişiklik yapma açısından esneklik sağlar. Ayrıca misafir sandalyeleri genellikle tek kişilik kapasiteye sahiptir. Kol destekli lobi koltukları, danışmanlık odaları için tasarımlarda sıkça kullanılabilir. Bekleme koltuğu fiyatları, modellerin ve koleksiyonların özelliklerine göre belirlenir. Fiyatlandırma yapılırken her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. Ofis dizaynı, çalışanlar için motivasyon kaynağı olabilir. Kaliteli mobilyaların estetik bir görünüme sahip olması, ofisinize çekicilik katar. Büro, lobi, berber, kuaför bekleme koltuğu gibi çeşitli ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Okul, otel ve apartmanların lobileri yoğun insan trafiğine sahiptir ve bu nedenle konforlarına dikkat edilmesi önemlidir. Berberler ve kuaförlerde de yoğun misafir sirkülasyonu vardır. Randevular ertelenebilir ve işlemler aksayabilir, bu yüzden göz alıcı ve şık bir alan oluşturmak önemlidir. Estetik bir atmosfer yaratarak misafirleriniz için hoş bir ortam oluşturabilirsiniz. Güzellik salonları için renkli ve dekoratif mobilyalar seçebilirsiniz. Bu ürünlerin boy ayarlamaları otomatik olarak yapılabilir ve hareketli boyunluk ve başlığa sahiptir. Genellikle deri kumaştan yapılan tasarımlı ürünler, terleme yapmaz ve sırt bölgesinin nefes almasına yardımcı olur. Ayrıca uzun bacak boyuna sahip olan bu ürünlerde rahatça ayaklarınızı koyabilirsiniz. Kuaför salonlarında pedikür işlemleri için de kullanılabilir. Ofisinize lobi ve bekleme koltuğu satın alırken büronuzun büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Sandalyelerin rahatlığı ve misafirlerin karşılandığı alanların konforu son derece önemlidir. Yüksek kaliteli ve estetik mobilyalar, ofisiniz için çekicilik ve motivasyon kaynağı olabilir. Fiyatlandırma, lobi koltukları ve sandalyelerinin model ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Hastane ve sağlık kliniklerindeki mobilya grupları, hastaların ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmelidir. Hastaların rahat bir ortamda dinlenebilmesi ve huzurlu hissedebilmeleri son derece önemlidir. Hastane bekleme koltuğu seçimi yaparken, sabit ayaklı ve dolgun kılıflı modeller tercih edilebilir. Bu tür koltuklar, sağlam bir yapıya sahip olup uzun süreli kullanıma uygundur. Hastanelerde çok sayıda insan trafiği oluştuğu için koridorlar ve bekleme alanları oldukça yoğun olabilir. Bu durumda, ikili, üçlü veya dörtlü bekleme koltukları tercih edilmektedir. Bu modeller, aynı anda daha fazla sayıda hastanın oturabilmesini sağlar. Özellikle ayaktan hasta alan kliniklerde tercih edilen üçlü ve dörtlü modeller, geniş bir kapasite sunar. Hastane, tedavi sürecinin ne kadar süreceğinin bilinmediği bir yerdir. Bu nedenle, hastaların ve refakatçilerin konforlu bir şekilde dinlenebilmeleri için ergonomik mobilyalar önem taşır. Özellikle ameliyat öncesi bekleme alanı olarak oluşturulan yerlerde operasyon öncesinde hastaların bekleyecekleri alanlara rahat bir bekleme koltuğu yerleştirilmelidir. Yüksek konforlu mobilyalar, hastaların operasyona hazırlanırken kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Ayrıca özel muayenehaneler, psikoloji klinikleri ve sağlık merkezleri gibi yerlerde tercih edilebilecek klinik bekleme koltukları farklı modellerde tasarlanır. Klinik gibi ofislerde ciddi bir atmosfer kazandırmaya destek olan lobi koltukları, sadelik ve zarafetle birleşerek şık bir dekorasyon sunar. Fonksiyonel ve kullanışlı olmalarıyla da memnuniyet sağlar. Tedavi alanlarında kullanılan sandalye takımları, mekân tasarımı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Fileli bekleme koltukları, sırt kısmının gözenekli olmasıyla dikkat çeker. Hafif tasarıma sahip olan bu koltuklar, zikzak sırt modeliyle yüksek bir performans sunar. File yapısı, ıslanmayı ve nem tutmayı engeller. Ayrıca zikzak tasarımlı modeller, levha tasarımı sayesinde bel boşluğunu destekler ve doğru oturuş pozisyonunu sağlar.

Birlikte Çalışmaktan Mutluyuz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.